Organizace
Dokumenty
Rozhodčí,lektoři
Pravidla
Reprezentace
Mládež
Dotazy a odpovědi
Odkazy na kluby


Správce stránek KLeMČR
Ing. Tomáš Bartovský
mobil: 608931032

Klub leteckých modelářů České republiky

Reprezentace


Pravidla pro stanovení nominačních kriterií

Výsledky reprezentace v roce 2015

Kriteria pro výběr reprezentantů na MS a ME pořádaná v roce 2017

Nominace reprezentantů pro rok 2017

Kriteria pro výběr reprezentantů na MS a ME pořádaná v roce 2018

Výsledky reprezentace v roce 2016  
KategorieMS/MEMístoUmístění
družstva
Umístění
jednotlivci
JménoFoto
F1A ME  Srbsko, Zrenjanin
 13. - 20. 8. 2016
9. z 27 22. ze 82Jan Vosejpka
44. ze 82 Václav Papež
54. ze 82 Dušan Frič
F1B 8. z 29 24. z 80 Milan Nový
34. z 80 Vladislav Urban
38. z 80 Martin Hartl
Obhájce ME 69. z 80 Jan Čihák
F1C 4. z 20 10. z 54 Jaroslav Blatný
28. z 54 Vítězslav Berek
29. z 54 Karel Berek
F1A jun. MS  Makedonie, Prilep
 1. - 7. 8. 2016
8. z 19 13. ze 47 Vítek Rössler
25. ze 47 Matouš Kulich
41. ze 47 Tomáš Tauer
F1B jun. 8. z 13 4. z 32 Ondřej Dvořák
26. z 32 Martin Fišera
29. z 32 Kateřina Fišerová
F1D MS  Rumunsko, Slanic Prahova
 11. - 16. 4. 2016
9. z 15 26. z 37Mikita Kaplan
31. z 37Ondřej Krucký
34. z 37Jaroslav Straka
F1E ME  Rumunsko, Turda
 20. - 24. 7. 2016
3. z 12 3. z 32Jaromír Orel foto
12. z 32Vojtěch Zima
14. z 32František Doupovec
F1E jun. 5. z 8 8. z 22Ondřej Holubec
16. z 22Jaroslav Pour
18. z 22Jiří Blažek
F2B MS  Austrálie, Perth
 7. - 13. 5. 2016
15. ze 21 28. z 51Jirí Vejmola
35. z 51Roman Radoš
F3A ME  Německo, Untermünkheim
 30. 7. - 6. 8. 2016
19. z 25 15. ze 70Jan Votava
36. ze 70František Pokorný
F3F MS  Dánsko, Hanstholm
 3. - 9. 10. 2016
8. z 21 11. z 59Radovan Plch
26. z 59Filip Kalenský
30. z 59Jiří Souček
F3J MS  Slovinsko, Vipava
 30. 7. - 6. 8. 2016
 3. z 25  15. z 69Jiří Ducháň
 16. z 69Martin Rajšner
 25. z 69Jaroslav Vostřel
F3J jun. 6. z 11  18. z 25Luboš Pospíšil jun.
 19.z 25Jaroslav Vostřel jun.
 22. z 25Jan Bruner
F4C MS  Rumunsko, Ploesti
 20. - 28. 8. 2016
3. z 8 3. z 22 Pavel Fenclfoto
13. z 22 Karel Vodešilfoto
17. z 22 František Nodes
F4H 4. z 10 2. z 25David Kopalfoto
10. z 25Jan Doubrava
15. z 25František Frána
F5B MS  Itálie, Lugo di Romagna
 12. - 20. 8. 2016
12. ze 14 23. ze 42 Petr Janků
32. ze 42 Martin Faltíčko
42. ze 42 Jaroslav Nezhyba
F5D 1. z 9 1. z 24Tomáš Andrlíkfoto
2. z 24Jan Sedláček
3. z 24Tomáš Ciniburk