Organizace
Dokumenty
Rozhodčí,lektoři
Pravidla
Reprezentace
Mládež
Dotazy a odpovědi
Odkazy na kluby


Správce stránek KLeMČR
Ing. Tomáš Bartovský
mobil: 608931032

Klub leteckých modelářů České republiky

Rozhodčí s platnou licencí

Klikněte na značku pro rozbalení seznamu
Jméno     Místo     Platnost     Funkce
Ing. Roman AdamBechyně    2017    
Zdeněk AmbrožČeské Budějovice    2021    
Miroslav AmlerStará Boleslav    2017    
Tomáš AndrlíkBlatná    2017    trenér F3T, Q40
Robert ApeltauerDobříš    2019    
Lumír ApeltauerČernošice    2017    lektor
Miroslav BačíkČ. Budějovice    2017    
Pavel BártaTřebíč    2020    
Ing. Josef BartíkVarnsdorf    2021    
Tomáš BartošKladno    2021    
Ing. Tomáš BartovskýPraha 6    2017    lektor, předseda subkomise FAI RC větroňů
Dušan BařinaOstrava - Zábřeh    2017    
František BayerZlín    2019    
Dušan BednárLouny    2020    
Ing. Ivan BednářČeská Třebová    2021    
Pavel BejčekStod    2017    
Eugen BeloVarnsdorf    2019    
Jaroslav BělohoubekOstrov na Ohří    2021    
Pavel BenešZlín    2017    
Věnek BeranLanškroun    2021    
Václav BetkaNymburk    2021    lektor
Vladimír BezdíčekPardubice    2019    
Lukáš BlažejOstrava - Klimkovice    2017    
Josef BlažekSezimovo Ústí    2020    
Václav BlažekNová Paka    2017    
MUDr. Břetislav BrázdaOlomouc    2017    
Jiří BučekHořice    2019    
Martin BudaiLiberec    2019    
Ing. Petr BudaiLiberec 5 - Kristiánov    2019    
Ivo BuchtelaBrno    2018    
Miroslav BulínJaroměřice nad Rokytnou    2020    
Jan CábaČ. Budějovice    2017    
Ing. Petr CejnarPraha 5    2017    lektor
Tomáš CiniburkPraha 14    2021    
Mgr. Jan ČihákPlaná n. Lužnicí    2020    lektor
Jiří ČužnaČ. Budějovice    2017    
Martin DlouhýKrnov    2019    
Radek DobrovolnýBrno    2021    
Ludvík DoubravaČeská Třebová    2021    
Jan DoubravaRakovník    2021    
Ing. Jaroslav DrnecÚhonice    2020    
Karel DuňkaMnichovo Hradiště    2019    
Ing. Petr DušekDobrá voda 66    2018    
Miroslav DvořáčekTřebíč    2021    Lektor F4C, F4H
Petr DvořáčekČ. Budějovice    2017    
Drahoslav DvořákRakovník    2021    
Petr DvořákZlín - Příluky    2019    
Ing. Martin FaltičkoLutín    2018    trenér RCEO
Vladimír FejfarNová Paka    2019    
Pavel FenclŘež u Prahy    2017    lektor, šéftrenér maket, trenér F4C
Jan FidlerLitoměřice    2019    
Miloslav FišeraPraha 9 Klánovice    2017    
Pavel FormánekRumburk    2019    
František FránaBoršov n. Vltavou    2017    lektor, trenér RCAH
Roman FricPolička    2020    
Zdeněk FrydrýnKarlovy Vary    2020    
Ing. Petr FukačÚstí nad Labem    2020    
Karel GalatíkOtrokovice    2017    
Eva GardavskáDřevohostice    2018    
Milan GardavskýŽelatovice    2018    
Ludvík GottschierOstrov na Ohří    2021    
Karel GrossmannHorní Branná    2017    
Jiří HabartRakovník    2021    
MUDr. Josef HacarOlomouc    2018    lektor
MUDr. Malvína HacarováOlomouc    2018    
Jaroslav HammerSlaný    2017    
Lubomír HanáčekTřebíč    2020    
Ivo HanákOlomouc    2020    
Ing. Petr HandlíkMladá Boleslav    2017    lektor, mez. rozhodčí třídy F4, člen subkomise FAI maket
Lubor HanušVápno    2017    
Ivana HanušováMnichovo Hradiště    2019    
Ing. Jiří HavelNeratovice    2017    lektor, mez. rozhodčí F3A, F5A, F3P, třídy F4
Radek HavlíčekKarlovy Vary    2021    
Igor HejnolBrno    2018    
Petr HenčlKutná Hora    2017    lektor, mez. rozhodčí F3A, F5A, F6P
Marcel HladíkPraha 5     2020    
Vít HladilKroměříž    2019    trenér ČR H,A3,P30,CO2,F1K
Ing. Vladimír HložekSezimovo Ústí II.    2021    
Radim HnilicaHodonín    2019    
Ing. Jaromír HoblíkRakovník    2021    trenér F4B, SUM
Radim HoblíkRakovník    2021    
Richard HoblíkRakovník    2021    
Ing. Petr HofrichterSokolov    2018    
Josef HolibkaRakovník    2021    
Michal HolmanVolnoklasy    2019    
Stanislav HolubOtrokovice    2017    
Pavel HölzlVelká Dobrá    2021    
Antonín HorákBrno - Bystrc    2018    
Miroslav HorákLanškroun    2021    
Vladimír HorákKam. Žehrovice    2017    
Ing. Ivan HořejšíPlzeň    2017    lektor, šéftrenér elektromodelů, člen subkomise FAI volného letu F1
Alois HrabáčekLanškroun    2021    
Václavjun. HranáčOstrov na Ohří    2021    
Václavsen. HranáčOstrov na Ohří    2021    
Libor HrstkaPoděbrady    2021    
Martin HrubýVrchlabí    2019    
Tomáš HrubýPraha 3    2019    trenér F5J
Andrej HudákKonice    2018    
Ing. Milan HůlaSenomaty    2021    
Ing. Pavel HulákBorek    2017    
Miroslav HusákRakovník    2021    
Roman ChelíkVyškov    2018    
Ing. Michal ChudobaPraha 9    2017    lektor, trenér F1G, F1H, F1J, F1K, F1Q
Dušan IbehejHolýšov    2017    
Rudolf JanzaTachov    2017    
Robert JíchaPlzeň    2019    
Václav JiránekMladá Boleslav    2017    lektor
Václav JiřinecPoběžovice    2017    
Jiří KadlecČeská Třebová    2021    
Miloslav KaňkaSadská    2021    
Jaroslav KejvalOstrov na Ohří    2021    
Jan KišOstrov na Ohří    2021    
Pavel KlímaBrno    2021    lektor, asistent šéftrenéra F2, trenér F2D, F2E, mez. rozhodčí F2D, třídy F4
Karel KlingoraOstrov na Ohří    2021    
Leopold KohoutekBrno    2018    
Michal KohutičKladno    2020    
Luděk KolátorNymburk    2017    
Dušan KolekBrno    2018    
Luboš KomberecÚstí nad Labem    2020    
Václav KomberecÚstí nad Labem    2020    
Marián KóňaTřebíč    2020    
Pavel KoníčekÚstí nad Labem    2020    
Vladimír KonopkaOlomouc    2020    
Mgr. David KopalČerná Hora    2020    
Ing. Ivo KornatovskýPlasy    2017    lektor, trenér F1A, F1B, F1C
Miroslav KošťálRtyně v Podkrkonoší    2021    
Karel KotrlaOlomouc    2020    
Karel KoudelkaHradec Králové    2017    lektor
Ing. Karelml. KoudelkaHradec Králové    2017    lektor
Aleš KouteckýLašovice 57    2021    
Jaroslav KovaříkBrno    2018    
Ivan KrajčovičHarrachov    2017    
Marcel KrálíkZlín    2019    trenér F3K, F6D
Rudolf KrásenskýJičín    2019    
Jan KratochvílRakovník    2021    
Václav KrejčíkKopidlno    2019    
Jiří KřepelaNymburk    2021    
Ing. Pavel KřížekNová Paka    2019    
Jaroslav KubaJičín    2018    
Jiří KubátVrchlabí    2019    
Josef KubešKladno 2    2019    lektor, trenér F1D, F1L, F1M, F1N, F1R, P3, A6
Vladimír KubešSezimovo Ústí II.    2021    
Martin KubíčekSezimovo Ústí I.    2021    
Pavel KubíčekSezimovo Ústí I.    2021    
Stanislav KubíčekTřebíč    2020    
Miroslav KubičkaŽďáry 12    2021    
Jaromír KučeraBechyně    2017    
Gerhard KučerkaStaré Sedliště, Úšava    2017    
Martin KukačkaČ. Budějovice    2017    
Tomáš KukačkaČ. Budějovice    2017    
martin KupataSemily    2019    
Roman KutmonNymburk    2021    
Pavel KvasnicaBrno    2018    
Ing. David KyjovskýPraha 9    2017    mez. rozhodčí F3A, F5A, F3P
Pavel LebrLenora    2017    
Pavel LebrLenora 5    2021    
Pavel LébrKladno    2021    
Jan LegnerPraha9 Vysočany    2020    
Anna LegnerováPraha9 Vysočany    2020    
Dušan LevýTábor    2021    
Jaroslav LhotaHorní Branná    2017    
Pavel LiškaDražice    2021    
Ing. Milan LojdaPísek    2017    
Petr LokvencÚpice    2019    trenér RCEN
Ivo LžičařČeská Třebová    2021    
Josef MacekHradec Králové    2017    mez. rozhodčí F2B
Ing. Pavel MacekHradec Králové    2017    mez. rozhodčí F2B, třídy F4
Mgr. Jakub MacillisTábor    2021    
Karel MalčíkŽabčice    2018    
Zdeněk MalčíkHlubočky 3    2019    
Kateřina MalenickáDražice    2020    
Jaroslav MalenickýDražice    2020    
Zdeněk MalinaPraha 10    2017    lektor, trenér F3D, člen subkomise FAI pro pylony
Vladislav MarešÚstí nad Labem    2020    
Miroslav MartinyKladno    2021    
Vladimír MatalSvitavy    2020    
Marek MatějkaKarlovy Vary    2021    
Ivo MatějůÚstí nad Orlicí    2017    lektor, asistent trenéra F3F
Jiří MaternaChlumec    2020    
Ing. Bohumil MatoušRudolfov - Hlincová Hora    2017    
Ing. Ondřej MatulaOstrava 1    2017    mez. rozhodčí F3A, F5A, F3P
Luboš MatyásekNymburk    2021    
Jan MelíkSvitavy    2020    
Jiří MihulkaÚstí nad Labem    2020    
Miloslav ModrKladno    2020    
Pavel MotalíkSezimovo Ústí I.    2021    
Jiří MyslivečekSadská    2017    
Mgr. Jiří NavrátilKrnov    2017    lektor, mez. rozhodčí F3A, F5A, F3P
Josef NečasTřebíč    2020    
Ing. Emil NečesánekKyjov    2017    trenér F3M, RCAS
Alois NedojedlýHavířov    2017    
Martin NedojedlýOstrava    2017    
Ing. Zbyšek NěmecRatíškovice    2020    
Ing. Zdeněk NespěchalHolice    2021    
Jan NeubauerOstrov na Ohří    2021    
Jaroslav NeubauerOstrov na Ohří    2021    
Dr. Jaroslav NezhybaBrno    2021    lektor, trenér F5B
František NodesKřemže    2017    
Jana NodesováKřemže    2017    
Miloslav NováčekHorní Újezd     2020    
Josef NovákHajnice 41    2018    
Miroslav NovákNejdek    2021    
Vladimír NovotnýKněževes    2021    
Ing. Vladimír OchotnýPravlov    2019    
Lukáš OndákVyškov    2018    
Ing. Štefan OndákVyškov    2018    
Tomáš OrelPraha 8 Kobylisy    2017    
Karel OšmeraTřebíč    2020    
Adolf OttavianiČ. Budějovice    2017    
Josef PaláčekPísek    2017    
Jaroslav PalečekMoravská Třebová    2020    
Ing. Jiří PavlíčekHradec Králové    2017    lektor, šéftrenér upoutaného letu
Jiří PavlíčekŘež    2017    
Martin PavlíčekMartinice    2017    
Petr PeckaČ. Budějovice    2017    
Ing. Ondřej PekárekTřebíč    2020    
Ladislav PirklČeská Třebová    2021    
Jan PlevnýCheb    2020    
František PokornýChrudim    2017    šéftrenér, trenér F3A, RCAH, F6A
Miroslav PokornýVelká Bíteš    2019    
Aleš PolcarRakovník    2021    
Jan PopelkaModlany     2020    
Miroslav ProcházkaŠluknov    2021    
Pavel ProcházkaMnichovo Hradiště    2019    
Břetislav ProkešChrastava    2019    
Jří ProkopHradec Králové    2019    
Luděk ProkopLanškroun    2021    
Milan PrűherČ. Budějovice    2017    
Jan PrůžaTřebíč    2020    
Pavel PyrochtaTřebíč    2020    lektor, trenér RCVM
Radim PyšOstrava - Poruba    2017    
Josef RadošBeroun    2021    
Roman RadošBeroun    2021    
Ing. Pavel RajchartPlzeň    2017    lektor, mez. rozhodčí třídy F4
Jan RambaÚstí nad Labem    2020    
Bohumil RambousekMnichovo Hradiště    2017    lektor, trenér RCPa
Ing. Vratislav RejdaČ. Budějovice    2017    
Jiří RídlHořice v Podkrkonoší    2019    
Jiří RídlLázně Bělohrad    2019    
Jan RichterŠtěchovice    2020    
Jan RingošHavířov - Podlesí    2017    
Miroslav RohlenaPraha    2020    
Jindřich RollerLitoměřice    2019    
Daniel RősslerÚstí nad Orlicí    2017    
Ing. Rostislav RozbořilPopůvky    2017    lektor, trenér F2B, mez. rozhodčí F2B, F2D
Stanislav RudínskýVarnsdorf    2019    
Jiří RudolfLitoměřice    2019    
Aleš RychlýJivina    2019    
Bohuslav RýzVysoké Mýto    2017    
František ŘehákNymburk    2021    
Václav ŘípaÚstí nad Labem    2020    lektor, trenér RCA
Jan SedláčekVestec    2017    trenér F5D
Miroslav SedláčekTýn nad Vltavou    2017    
Mgr. Milan SedlákTřebíč    2020    
Jakub SchwertlingModlany    2020    
Petr SchwertlingModlany    2020    
František SirovýTřebíč    2020    
Ondřej SkurčákRumburk    2021    
Petr SkurčákRumburk    2021    
Libor SlámaLouny    2020    
Zdeněk SlezákPraha 7    2020    
Karel SlupskýPlzeň    2020    
Ing. Evžen SoučekHradec Králové    2017    mez. rozhodčí F2C
Václav SoukupNymburk    2017    
Nikola SoukupováNymburk    2019    
Ing. Josef SpoustaKladno    2021    
Jiří StiskálekŽelatovice    2018    
Jaroslav StrakaPísek    2017    lektor, trenér mládeže v kategoriích F1A, F1B, F1P
Pavel StráníkBrno    2018    
Josef StříteskýČeská Třebová    2021    
Ing. Rudolf StudenýVarnsdorf    2021    
Vladimír SvobodaVarnsdorf    2021    
Jaroslav ŠaflerHradec Králové    2017    lektor, mez. rozhodčí F2C
Milan ŠaflerKopidlno    2019    
Michal ŠebekČernošice    2019    
Marta ŠefčíkováChrastava    2019    
Kamil ŠimonPraha 10    2017    trenér RCE7
Milan ŠmejcLitomyšl    2017    
Petr ŠmerdaČerná Hora    2020    
Michal ŠťastnýKladno    2021    
Václav ŠťastnýKladno    2021    mez. rozhodčí třídy F4
Zdeněk ŠteiglZábřeh    2019    
Jan ŠtohanzlVarnsdorf    2019    
Ing. Milan ŠulcOstrov na Ohří    2021    
Jiří ŠvecPlzeň    2018    
Ing. Bohumil ŠvehlaBrno    2020    
Ondřej ŠvermaMnichovo Hradiště    2019    
Jaroslav TauerHorní Bříza    2017    
Ing. Petr TaxPraha 1    2017    lektor, trenér RCMX, F4G, F4H
Ing. Radislav TérČervený Kostelec    2021    
Ing. Arch. Štěpán TérČervený Kostelec    2021    
František TichýSlaný    2017    
Petr TomanecVarnsdorf    2021    
Libor TomášekHluboká nad Vltavou    2017    
Ing. Vladimír TomekHradec Králové    2021    lektor, trenér UŠ, mez. rozhodčí F2C
Vladimír TomekHradec Králové    2021    
Václav TonderBechyně    2017    
Jaroslav TřískaPraha 8    2017    lektor
Jaroslav TupecČeská Třebová    2021    
Zdeněk UherSvitavy    2020    
Jaroslav UrbánekPardubice    2017    lektor
Tomáš VágnerLanškroun    2021    
Ing. Josef VálekBechyně    2017    
Ing. Tomáš VálekBechyně    2017    
Milan ValentaPlzeň    2020    
Milan Valenta-platíažod2018Plzeň    není 21 let    
Eva ValentováPlzeň    2020    
Ing. Petr ValteraUnhošť    2020    
Ing. Vladislav VaňhaTřebíč    2020    
Ing. Karel VávraTřebíč    2020    
Milan VejvodaDolní Bělá    2017    
Jaroslav VelcKladno 4    2021    
Ing. Jiří VeselovskýPraha - Krč    2019    lektor, trenér RCEJ, RCEK
Lukáš VeselskýČ. Budějovice    2017    
Ing. Jan VidenskýStařeč    2020    
Vilém VojáčekČ. Budějovice - Vráto    2017    
Jaroslav VojtaLiberec 14    2017    trenér F3F
Ing. Roman VojtěchPraha 7    2017    lektor, šéftrenér, trenér F3B
Vlastimil VolejníkLibice n. Cidlinou    2017    
Petr VoříšekKolešovice 133    2021    
Jaroslav VosáhloPečky    2017    lektor
Ing. Jan VosejpkaPlzeň    2020    lektor, trenér kat F1A, F1B, F1C, F1P, F1Q
Mgr. Radomíra VosejpkováPlzeň    2020    
Tereza VosejpkováPlzeň    2020    
Ing. Bohumil VotýpkaBrno    2017    lektor, mez. rozhodčí F2C, F2D
Jaroslav VrabecHořice v Podkrkonoší    2019    
Pavel VydraRakovník    2021    
Ing. Zdeněk VyskočilKamenné Žehrovice 232    2021    
Jaroslav VytáčekVelké Přítočno Dobrá    2017    
Milan WeisSvitavy    2020    
Pavel WeisSvitavy    2020    
Tomáš WeisSvitavy    2020    
Karel WerbitzkýBrno    2018    
Marek WerbitzkýBrno    2018    
František ZajícKopidlno    2019    
Luboš ZalabákStará Boleslav    2017    
Ing. Aleš ZapletalRataje    2017    mez. rozhodčí F3A, F5A, F3P
Ing. Jiří ZapletalTišnov    2017    lektor, mez. rozhodčí F2D
Miloš ZavadilTřebíč    2020    
Jaroslav ZielinskiČ. Budějovice    2017    
Jiří ZikmundPraha 4    2017    lektor, trenér RCMV
Ing. Vojtěch ZimaHranice    2017    lektor, trenér F1E
Ivan ZlámalPřerov    2018    
František ŽákPísek    2017    
Jan VrbaKladno    2016    
Pavel VydraRakovník    2016    
Ing. Zdeněk VyskočilKam. Žehrovice    2016    
Jaroslav VytáčekVelké Přítočno Dobrá    2017    
Milan WeisSvitavy    2020    
Pavel WeisSvitavy    2020    
Tomáš WeisSvitavy    2020    
Karel WerbitzkýBrno    2018    
Marek WerbitzkýBrno    2018    
Mgr. Marie WerthanováBílina    2016    
František Zajíc Kopidlno    2019    
Luboš ZalabákStará Boleslav    2017    
Ing. Aleš ZapletalRataje    2017    mez. rozhodčí F3A, F5A, F3P
Ing. Jiří ZapletalTišnov    2017    lektor, mez. rozhodčí F2D
Miloš ZavadilTřebíč    2020    
Zdeněk ZavřelChrudim IV    2016    
Jaroslav ZielinskiČ. Budějovice    2017    
Jiří ZikmundPraha 4    2017    lektor, trenér RCMV
Ing. Vojtěch ZimaHranice    2017    lektor, trenér F1E
Ivan ZlámalPřerov    2018    
Zdeněk ZoubekChodov    2016    
František ŽákPísek    2017