Soutěže v roce 2021

Pokud potřebujete opravit prihlášenou akci, odešlete opravu zpracovateli kalendáře.
Podrobnosti o soutěži zobrazíte klepnutím na evidenční číslo.

    Datum   Kategorie   Letiště   Název   Pořádá

44/11. 1.Rumburk modelářská plochaNovoroční polétáníLMK Varnsdorf
58/11. 1.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéNovoroční polétáníJuniorklub Hradec Králové
71/11. 1.MK Severka Modelpark SuchéNovoroční polétáníMK Severka Modelpark Suché
113/11. 1.UL letiště PodhoříNovoroční polétáníRC klub Ústí nad Labem
229/11. 1.BechyněNovoroční polétáníLMK Bechyně p.s.
232/111. 1.Hořice - DomoslaviceNovoroční létáníLMK Hořice
268/11. 1.Areál AK RakovníkNovoroční polétáníLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
357/11. 1.modelářské letiště PavlíkovNovoroční polétáníLMK Pavlíkov
550/51. 1.Modelářské letiště ChloumekNovoroční létáníRC Klub Mělník
242/11. 1.H,VStrakonice letiště LipkyNovoroční házení od 14.hodLMK Strakonice
249/11. 1.H,VValašské KloboukyO Novoročního kapraLMK Valašské Klobouky
269/11. 1.H,VLetiště LMK TřebíčNovoroční rozcvičkaLMK Třebíč, p.s.
50/62. 1.F1A,F1H,A3KožlanyNovoroční ptákovinaBratrstvo volného letu
259/12. 1.A3,HStrážnice loukyMemoriál Josefa Gablase-Slovácký pohárLMK ZLIN
335/43. 1.RCEASportovní hala Turnov - Skálova ulice15.Turnovská HalovkaMK Mnichovo Hradiště
335/53. 1.F3PSportovní hala Turnov - Skálova ulice15.Turnovská HalovkaMK Mnichovo Hradiště
34/53. 1.Letiště BoleradiceNovoroční polétáníLMK gen. Františka Peřiny Boleradice
50/13. 1.F1NPlzeň - hala SlavieTříkrálové polétáníBVL
74/43. 1.H,VPraha, Letenská pláňPražská liga 1. kolo LMK Praha 4
210/13. 1.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 1.koloLMK Nová Paka
259/23. 1.A3,HStrážnice loukyMemoriál Josefa Gablase-Slovácký pohárLMK ZLIN
29/29. 1.HSvitavy - louka u Schindlerova háje - směr LitomyšlZimní liga házedel 41.ročníkModelkub Svitavy
44/179. 1.HMikulášoviceNejsevernější házedlo - 1. koloLMK Varnsdorf
46/19. 1.HMikulášoviceNejsevernější házedlo - 2. koloLMK Vilémov
327/19. 1.H,V,A3Vojenské letiště ProstějovJarni Prostějovsky volnyLMK Prostějov
398/19. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
194/110. 1.F3KLMK Holešov4. kolo F3K MoravaLMK Čmelák Holešov
210/210. 1.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 2.koloLMK Nová Paka
222/410. 1.H,A3,VTáborLMK Sezimovo Ústí
398/210. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
211/310. 1.H,Vletiště aeroklubu Hodkovice n.M.Severní liga házedel 1. koloMK RCmania
211/410. 1.H,Vletiště aeroklubu Hodkovice n.M.Severní liga házedel 2. koloMK RCmania
14/1216. 1.Praha VypichPražská liga RC - F6DModel klub Černošice
14/416. 1.F3K,RCHPraha VypichPražská liga RCModel klub Černošice
268/216. 1. - 17. 1.F2B,USTělocvična 1 ZŠ Rakovník10 GeeBee Cup RakovníkLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
259/316. 1.A3,HStrážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
259/416. 1.A3,HStrážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
74/517. 1.H,VPraha, Letenská pláňPražská liga 2. koloLMK Praha 4
230/117. 1.Hpolní leiště OstřešanyPardubická ligaLMK Pardubice p.s.
29/323. 1.HSvitavy - louka u Schindlerova háje - směr LitomyšlZimní liga házedel 41.ročník - 2. koloModelkub Svitavy
44/1823. 1.HMikulášoviceNejsevernější házedlo - 4. koloLMK Varnsdorf
242/223. 1.H,VStrakonice letiště LipkyLMK Strakonice
327/223. 1.H,V,A3Vojenské letiště ProstějovJarni Prostějovsky volnyLMK Prostějov
398/323. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
496/123. 1.HMikulášoviceNejsevernější házedlo - 3. koloLMK Mikulášovice
425/224. 1.RCV1LoukaHorňácký pohár 1.LMK Louka
222/524. 1.H,A3,VTáborLMK Sezimovo Ústí
398/424. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
211/524. 1.H,Vletiště aeroklubu Hodkovice n.M.Severní liga házedel 3. koloMK RCmania
211/624. 1.H,Vletiště aeroklubu Hodkovice n.M.Severní liga házedel 4. koloMK RCmania
2/130. 1.F1NSportovní hala TJ Ostrov Lázeňská 2021 - jarníMK 02 Ostrov
259/730. 1.A3Strážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
318/130. 1.A3,P30,H,VJičín - VokšiceKopidlenská liga 1. koloLMK Kopidlno
318/230. 1.A3Jičín - VokšiceKopidlenská liga 2. koloLMK Kopidlno
425/730. 1.A3,H,VLoukaSlovácký pohárLMK Louka
74/631. 1.H,VPraha, Letenská pláňPražská liga 3. koloLMK Praha 4
210/331. 1.F1H,F1G,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 3.koloJunorklub Hr.Králové
230/231. 1.Hpolní leiště OstřešanyPardubická ligaLMK Pardubice p.s.
259/831. 1.A3Strážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
425/831. 1.A3LoukaSlovácký pohárLMK Louka
14/16. 2.SKRČernošiceškolení pro RC větroněModel klub Černošice
29/46. 2.HSvitavy - louka u Schindlerova háje - směr LitomyšlZimní liga házedel 41.ročník - 3. koloModelkub Svitavy
44/26. 2.F1N,A6Sportovní hala VarnsdorfVarnsdorfská halaLMK Varnsdorf
46/26. 2.HMikulášoviceNejsevernější házedlo - 5. koloLMK Vilémov
67/16. 2.F1H,F1G,P30,A3LibecinaKujebácký pohár 1. koloLMK Choceň
398/56. 2.F1HStrážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
496/26. 2.HMikulášoviceNejsevernější házedlo - 6. koloLMK Mikulášovice
194/27. 2.F3KLMK Vyškov5. kolo F3K MoravaLMK Čmelák Holešov
210/47. 2.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 4.koloJuniorklub Hr.Králové
215/17. 2.H,V,P30Kladno - Velká DobráVeřejná soutěžLMK Kladno
222/67. 2.H,A3,VTáborLMK Sezimovo Ústí
340/47. 2.H,A3,F1H,VKroměřížMistrovství MoravyLMK Kroměříž
398/67. 2.F1HStrážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
211/77. 2.H,Vletiště aeroklubu Hodkovice n.M.Severní liga házedel 5. koloMK RCmania
211/87. 2.H,Vletiště aeroklubu Hodkovice n.M.Severní liga házedel 6. koloMK RCmania
44/312. 2.VarnsdorfČlenská schůze klubuLMK Varnsdorf
14/1313. 2.letiště u KlecanPražská liga RC - F6DModel klub Černošice
14/513. 2.F3K,RCHletiště u KlecanPražská liga RCModel klub Černošice
210/913. 2. - 14. 2.F1G,F1H,F1JHořice-DomoslaviceČeský pohár F1GHJLMK Nová Paka
242/313. 2.H,VStrakonice letiště LipkyLMK Strakonice
318/513. 2.F1H,F1G,F1J,A3,HHořice - Domoslavice ČP F1GHJ - O pohár LMK KopidlnoLMK Kopidlno
468/113. 2.H,V,A3,P30,F1HLetiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
74/714. 2.H,VPraha, Letenská pláňPražská liga 4. koloLMK Praha 4
230/314. 2.Hpolní leiště OstřešanyPardubická ligaLMK Pardubice p.s.
436/114. 2.F1NTělocvična Věznice Kynšperk nad OhříSokolovská JarníMK Sokolov
113/220. 2.SKRÚstí nad Labemškolení bodovačůRC klub Ústí nad Labem
29/520. 2.HSvitavy - louka u Schindlerova háje - směr LitomyšlZimní liga házedel 41.ročník - 4. koloModelkub Svitavy
67/220. 2.F1H,F1G,F1J,A3LibecinaČeský pohár, HEC, GEC - Pohár města ChocněLMK Choceň
259/920. 2.F1HStrážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
36/121. 2.RCEA,RCHPMěstská sportovní hala IvančiceIvančická halovkaLMK Zábřeh, p.s.
425/321. 2.LoukaHorňácký pohár 2.LMK Louka
67/321. 2.F1H,F1G,F1J,A3LibecinaČeský pohár, HEC, GEC - Bóďa cupLMK Choceň
215/221. 2.A3,P30,VKladno - Velká DobráVeřejná soutěžLMK Kladno
222/721. 2.H,A3,VTáborLMK Sezimovo Ústí
259/1021. 2.F1HStrážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
269/827. 2.SKRTřebíčŠkolení rozhodčích LMK Třebíč, p.s.
46/327. 2.F1N,A6Vilémov u ŠluknovaHalový ŽUCH 2021LMK Vilémov
85/127. 2.A3,P30Letiště Aeroklubu SlanýZimní pohár85. MK Slaný p.s.
242/427. 2.H,VStrakonice letiště LipkyLMK Strakonice
259/527. 2.F1HStrážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
269/928. 2.RCEA,RCHPHala SPŠ TřebíčTřebíčská halovka (akrobaty, muzikál, pylony, AirRace)LMK Třebíč, p.s.
269/1028. 2.F3PHala SPŠ TřebíčTřebíčská halovka (akrobaty, muzikál, pylony, AirRace)LMK Třebíč, p.s.
74/828. 2.H,VPraha, Letenská pláňVeřejná soutěž a vyhlášení ligyLMK Praha 4
230/428. 2.Hpolní leiště OstřešanyPardubická ligaLMK Pardubice p.s.
259/628. 2.F1HStrážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
318/328. 2.A3,P30,H,VJičín - VokšiceKopidlenská liga 3. koloLMK Kopidlno
318/428. 2.A3Jičín - VokšiceKopidlenská liga 4. koloLMK Kopidlno
29/66. 3.Svitavy - louka u Schindlerova háje - směr LitomyšlZimní liga házedel 41.ročník - 5. koloModelkub Svitavy
50/46. 3.F1A,F1HKožlanyMemorial Jardy SmítkyBVL
50/56. 3.F1AKožlanyBVL
343/26. 3.F1EVětrníky u VyškovaHranická mezMok Aeroklubu Hranice
468/26. 3.H,V,A3,F1H,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
481/16. 3.F1H,F1G,F1JSenice na HanéČP F1H,G,JFFMC Olomouc
194/37. 3.F3KLMK Boleradice6. kolo F3K MoravaLMK Čmelák Holešov
425/47. 3.RCV1LoukaHorňácký pohár 3.LMK Louka
165/57. 3.HHeřmanův MěstecJarní házedloMK Heřmanův Městec
210/57. 3.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 5.koloLMK Nová Paka
340/17. 3.F1H,F1G,F1JSenice na HanéČeský pohár LMK Kroměříž
343/37. 3.F1EVětrníky u VyškovaCena Moravské brányMok Aeroklubu Hranice
295/211. 3.F1N,P3,A6,F1RTenisová hala DěčínVánoční rampouch 2021LMK Děčín 295
14/1413. 3.letiště u ČernolicPražská liga RC - F6DModel klub Černošice
215/2513. 3.Panenský TýnecHistorické volné modely A,B,C do r. 1960Kladno
215/613. 3.F1G,F1H,A3,H,P30Panenský TýnecKPM Středočeského kraje LMK Kladno
14/613. 3.F3K,RCHletiště u ČernolicPražská liga RCModel klub Černošice
67/413. 3.F1H,F1G,P30,A3LibecinaKujebácký pohár 2. koloLMK Choceň
215/1513. 3.F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1JPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 1Kladno
215/1613. 3.F1S,H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 1Kladno
270/113. 3.F1ELitovelLitovelské magnetyLitovel
308/113. 3.A3,H,VStrážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
215/2614. 3.Panenský TýnecHistorické volné modely A,B,C do r. 1960Kladno
165/614. 3.HHeřmanův MěstecJarní házedloMK Heřmanův Městec
205/114. 3.H,A3Letiště Kladno Velká Dobrá1. kolo žehrovského házedla 10. ročníkLMK Kamenné Žehrovice
210/614. 3.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 6.koloLMK Nová Paka
215/1714. 3.F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1JPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 2Kladno
215/1814. 3.F1S,H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 2Kladno
230/514. 3.Hpolní leiště OstřešanyPardubická ligaLMK Pardubice p.s.
232/414. 3.F1H,F1G,P30Hořice - DomoslaviceLMK Hořice
270/214. 3.F1ELitovelLitovelské magnetyLitovel
308/214. 3.A3Strážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
335/120. 3.ERESUL letiště Všeň1.jarní Všeňská ERESkaMK Mnichovo Hradiště
186/420. 3.Letiště MK BollešinyOtevírání nebeMK Bolešiny
215/320. 3.Kladno - Velká Dobrá1.kolo Sluka Cup + ARC A2LMK Kladno
85/220. 3.A3,P30Letiště Aeroklubu SlanýJarní pohár85. MK Slaný p.s.
259/1120. 3.F1G,P30Strážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
295/120. 3.A6,F1N,F1R,P3Tenisová hala DěčínJosefovské létání 2021LMK Děčín 295
528/120. 3.F1A,F1B,F1CHořice DomoslaviceČP o pohár městská část KlánoviceMK Klánovice, p.s.
528/220. 3. - 21. 3.F1A,F1B,F1CHořice DomoslaviceČP KlánoviceMK Klánovice, p.s.
34/121. 3.Letiště BoleradiceOtevírání nebeLMK gen. Františka Peřiny Boleradice
215/421. 3.Kladno - Velká DobráMemoriál Franty Švarce - volné historické modely do r. 1960LMK Kladno
165/721. 3.HHeřmanův MěstecJarní házedloMK Heřmanův Městec
259/1221. 3.F1G,P30Strážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
222/827. 3. - 28. 3.F5J,F5JLetíště Všechov u TáboraTáborské F5JLMK Sezimovo Ústí
58/227. 3.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéOtevírání nebeJuniorklub Hradec Králové
398/1327. 3.F1G,A3,H,P30StrážniceKrajský přebor mládeže Jihomoravského krajeLMK Břeclav IV
74/227. 3.VOSA,RESPísnicememoriál Honzy MickyModelářský klub p.s. 74-HOBBY CENTRUM PRAHA 4
34/227. 3.F2DLetiště BoleradiceO pohár starosty městyse BoleradiceLMK gen. Františka Peřiny Boleradice
2/327. 3.Hlouka u Jenišova K.V.Ostrovská jarníMK 02 Ostrov
44/427. 3.H,A3,F1H,P30,F1Gletiště Aeroklubu Česká LípaVarnsdorfská JarníLMK Varnsdorf
222/127. 3.F1H,F1G,F1JVšechovČeský pohárLMK Sezimovo Ústí
242/527. 3.F1H,F1JNovosedlyLMK Strakonice
530/627. 3.F1ERaná u LounI. JarníModel klub Kardašova Řečice - sport
318/728. 3.F1H,F1G,A3,P30,HHořice - DomoslavicePřebor mládeže Královéhradeckého krajeLMK Kopidlno
205/228. 3.H,A3Letiště Kladno Velká Dobrá2. kolo žehrovského házedla 10. ročníkLMK Kamenné Žehrovice
237/528. 3.F1H,A3,H,VAK Staňkov66. ročník memoriálu Karla LiškyLMK Holýšov p.s.
530/728. 3.F1ERaná u LounII. Jarní Model klub Kardašova Řečice - sport
211/92. 4.H,A3,P30,F1H,F1G letiště aeroklubu Česká LípaKrajský přebor mládeže Liberekého krajeMK RCmania
165/13. 4.RESLetiště PodhořanyRES Heřmanův MěstecMK Heřmanův Městec
198/23. 4.F3Fsvahy v okolí ChotěbořeVelikonoční svahLMK Chotěboř p.s.
221/13. 4.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 1/6MK Spořice
525/19. 4. - 16. .MK LipenceMemoriál Jaroslava Macháčka /Nostalgie 60/MK Lipence
14/1510. 4.letiště Běchovice Pražská liga RC - F6DModel klub Černošice
169/110. 4.Modelářské letiště HalenkoviceOtevření nebeLMK Halenkovice p.s.
215/510. 4.Kladno - Velká Dobrá2.kolo Sluka Cup + ARC A2LMK Kladno
232/710. 4.Hořice - DomoslaviceVolné historické modely AV-1-3, BV-1-3, BV-minLMK Hořice
232/910. 4.Hořice - DomoslaviceHistorické modely TEXACO, 1/2 TEXACO, ELOT, ALOTLMK Hořice
44/510. 4.H,A3,F1H,P30,F1Gletiště Aeroklubu Česká LípaKrajský přebor mládeže Ústeckého krajeLMK Varnsdorf
14/710. 4.F3K,RCHletiště BěchovicePražská liga RC - vyhlašovacíModel klub Černošice
216/210. 4.RCVSplocha u Hostomice pod Brdy1. jarní králodvorská VS-kaLMK 216 Králův Dvůr p.s.
216/310. 4.RCVSplocha u Hostomice pod Brdy2. jarní králodvorská VS-kaLMK 216 Králův Dvůr p.s.
279/110. 4.F3Fsvahy v ČRJarní MetujskáMK Česká Metuje
313/110. 4.RCVSČeská TřebováLMK Česká Třebová
50/710. 4. - 11. 4.F1A,F1B,F1CKožlanyČP - O turbínovou lopatkuBratrstvo volného letu
74/910. 4.F1A,F1B,F1CKožlanyČeský pohár LMK Praha 4
242/610. 4.P30,A3NovosedlyLMK Strakonice
425/111. 4.LoukaRCEPLMK Louka
436/211. 4.F1H,A3,H,P30,F1G,F1ALetiště LMK Lomnice u SokolovaKrajský přebor mládeže Karlovarského KrajeMK Sokolov
209/111. 4.F3FÚpiceÚpický svahLMK Úpice
425/511. 4.RCV1LoukaHorňácký pohár 4.LMK Louka
436/611. 4.H,A3,P30,F1H,V,A1Letiště LMK Lomnice u SokolovaVeřejná MK Sokolov
445/211. 4.Hletiště VšechovMK Dražice
232/117. 4.RCEVHořice - DomoslaviceLMK Hořice
492/317. 4.Sportovní hala HlučínHalovky Hlučín 2.ročníkMK Fryčovice, p.s.
44/617. 4.letiště ChřibskáKlubové polétání - zahájení sezónyLMK Varnsdorf
71/217. 4.MK Severka Modelpark SuchéOtevírání nebeMK Severka Modelpark Suché
550/717. 4.Modelářské letiště ChloumekSoustředění pilotů F3A, RCARC Klub Mělník
205/1117. 4.RC Elektro Wakefieldletiště MK LányMemoriál Franty DvořákaLMK Kamenné Žehrovice
194/717. 4.RESLMK HolešovRES HolešovLMK Čmelák Holešov
204/817. 4.VOSARoudnice n.L.LMK Roudnice n.L.
216/417. 4.RCVNplocha u Hostomice pod Brdy 1.jarní králodvorská RCVNLMK 216 Králův Dvůr p.s.
370/117. 4.F3FSvahu u Nového Města na MoravěJarní svahMODEKLUB Nové Město na Moravě
392/317. 4.H,A3,P30,F1H,F1G,F1ALetiště Aeroklubu v Ústí nad Orlicí"JARNÍ ÚSTECKOORLICKÁ ""Memoriál L. Valčíka v kat. P30"""MK Junior klub Ústí n/O.
468/317. 4.H,A3,F1H,P30,VLetiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
492/217. 4.F1NSportovní hala HlučínHalovky Hlučín 2.ročníkMK Fryčovice, p.s.
42/218. 4.RCEOUničov - RC letištěJarní uničovská óčkaMK Uničov
52/324. 4.RCENModelářské letiště HosínMK České Budějovice
210/1024. 4.RCEVStará Paka - BrdoPrvní Packá VéčkaLMK Nová Paka
99/524. 4.SUMSportoviště zákl.školy NymburkZahajovací SumkaScale Nymburk p.s.
249/224. 4. - 25. 4.Valašské KloboukyOtvírání nebe-setkání modelářů, přátelské polétáníLMK Valašské Klobouky
249/524. 4.HiMValašské KloboukyCRC-SHOW,CRC-E30LMK Valašské Klobouky
525/224. 4.MK LipenceMemoriál Jaroslava Macháčka /Nostalgie 60/MK Lipence
2/524. 4.RCHmodelářské letiště u Letiště Hory (LKHORY) u K. VarůOstrovská liga 1/4MK 02 Ostrov
82/124. 4.RCVSletiště Podhořany1.PohořanskáLMK Limit Nový Dvůr
243/124. 4.F3FÚstí nad OrlicíÚstecký svahModelářský klub Ústí nad Orlicí
249/424. 4.VOSAValašské KloboukyRC VOSA při ONLMK Valašské Klobouky
99/124. 4.USSportoviště zákl.školy NymburkJarní UškaScale Nymburk p.s.
242/724. 4.F1H,F1JNovosedlyLMK Strakonice
249/324. 4.H,VValašské KloboukyH,V při ONLMK Valašské Klobouky
273/124. 4.F1NHala na RudolfceO Dubský porcelánModelařský klub Dubí
190/125. 4.RCEOStrážnice - ULLLMK Strážnice p. s.
249/625. 4.HiMValašské KloboukyJarní historici-OTVR,Texaco,OT400,Alot,Elot,ElectrorubberLMK Valašské Klobouky
445/125. 4.F1G,F1H,A3,H,P30letiště VšechovKrajský přebor mládeže Jihočeského krajeMK Dražice
458/225. 4.F3Fsvahy v okolí LitomyšleLitomyšlský svahLMK Litomyšl
99/225. 4.USSportoviště zákl.školy NymburkStředočeský krajský přebor mládežeScale Nymburk
71/31. 5.RCEVMK Severka Modelpark SuchéJarní ústecká elektraMK Severka Modelpark Suché
424/11. 5.F3M,RCASHolíčSoustředění obřích akrobatů F3M/RCASAST Hodonín
223/11. 5.ULL RohozecMájové setkáníLMK Kutná Hora
268/31. 5.Areál AK RakovníkZahájení sezónyLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
357/21. 5.modelářské letiště PavlíkovZahájení sezónyLMK Pavlíkov
56/61. 5.RESJeleniceMělnická RESModelklub Mělník
221/21. 5.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 2/6MK Spořice
424/21. 5.SKRHolíčŠkolení rozhodčích - obří akrobatické modely F3M/RCASAST Hodonín
242/81. 5.P30,A3NovosedlyLMK Strakonice
261/12. 5.TrnávkaRCEP - Ostravská pevná výška 1Ikarus Ostrava
211/102. 5.letiště aeroklubu Hodkovice n.M.O pohár praotce modelářMK RCmania
211/112. 5.Vletiště aeroklubu Hodkovice n.M.Hodkovické stromolezeníMK RCmania
210/118. 5.F5JStará Paka - BrdoPacká EfpětjéčkaLMK Nová Paka
235/18. 5.Modelářské letiště Rokytnice n.RokytModelářská pouť Rokytnice 2021 LMK RC-Pilot Třebíč Borovina
344/18. 5.RCALetiště ChebChebské akrobatyLMK Františkovy Lázně
44/78. 5.Dolní PodlužíKlubové poježdění - lodě leteckých modelářůLMK Varnsdorf
186/38. 5.Letiště MK BollešinySetkání maket a polomaketMK Bolešiny
269/28. 5.Letiště LMK TřebíčRCEPLMK Třebíč, p.s.
82/48. 5.RCHletiště PodhořanyRCH SPECIÁL DVĚ SERVALMK Limit Nový Dvůr
204/18. 5.RCVSRoudnice n.L.Jarní termikaLMK Roudnice n.L.
582/18. 5.F1N,P3,A6Sportovní hala u ZŠ ve Štítině, okr. OpavaJarní halovky ve ŠtítiněLMK Mokré Lazce p.s.
301/19. 5.Náměšť nad OslavouRCEPHrotovice
269/59. 5.Letiště LMK TřebíčPohárová soutěž OTMR, NMR, Classic Texaco + dalšíLMK Třebíč, p.s.
283/19. 5.RESAeroklub Havlíčkův BrodHavlíčkobrodská RES LMK Havlíčkův Brod
425/69. 5.RCV1LoukaHorňácký pohár 5.LMK Louka
331/19. 5.F1H,F1G,A3,P30,HLomnice nad PopelkouLMK Lomnice nad Popelkou
69/115. 5.RCEVHorní Branná-BrabenecLMK Horní Branná
292/115. 5.ERESRCMK NeratoviceNera-Elektro-RES 001RCMK Neratovice
342/115. 5.F5JLetiště LMK PolankaPolanecké F5JLMK Polanka
461/115. 5.RCEOletiště LMK Lutín u SlatinicMemoriál Bedřicha NevrléhoLMK Lutín
58/315. 5.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéModelářský letecký den (14.ročník)Juniorklub Hradec Králové
71/1115. 5.MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉJarní polétání s jetyMK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ
328/215. 5.Letiště LetoviceLetovické vleky328
392/115. 5.H,A3,F1H,F1G,P30Letiště Aeroklubu v Ústí nad OrlicíKP mládeže Pardubického krajeMK Junior klub Ústí n/O.
468/1015. 5.H,A3,F1H,P30,F1GLetiště Henčov- JihlavaPřebor mládeže kraje VysočinaLMK Jihlava
204/915. 5.VOSARoudnice n.L.LMK Roudnice n.L.
216/515. 5.RCVNplocha u Hostomice pod Brdy2. jarní králodvorská RCVNLMK 216 Králův Dvůr p.s.
280/215. 5.RCHmodelářské letiště Lomnice u SokolovaLomnické házedloLMK Lomnice
285/115. 5.F3FRaná u LounMK Louny
261/216. 5.F5JTrnávkaOstravská jarní F5J Ikarus Ostrava
42/316. 5.RCEPUničov - RC letištěUničovské jarní výškoměry.MK Uničov
230/616. 5.RCHpolní leiště OstřešanyO pernikovou chaloupku.. dvě servaLMK Pardubice p.s.
269/1119. 5.H,V,A3,F1H,P30TřebíčŽákovský přeborLMK Třebíč, p.s.
343/421. 5. - 23. 5.Letiště HraniceHranická termika - aerovlekyMok Aeroklubu Hranice
540/121. 5. - 23. 5.Rokytnice nad RokytnouAerovleky Rokytnice 2021LMK Rokytnice nad Rokytnou
268/622. 5.F4HAreál AK RakovníkRakovnický pohárLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
249/722. 5.RCAValašské KloboukyMájová RCALMK Valašské Klobouky
44/822. 5.letiště ChřibskáKlubové polétáníLMK Varnsdorf
205/722. 5.ARC,ARC-A2DrozdovMemoriál Radoslava ČížkaLMK Kamenné Žehrovice
270/322. 5.LitovelRCEP Litovel Litovel
587/222. 5.KapliceAir race Kaplice 2021LMK Křemže
587/322. 5.KapliceAir race Kaplice 2021LMK Křemže
56/422. 5.RCVSJeleniceJarní termikaModelklub Mělník
436/322. 5.RESLetiště LMK Lomnice u SokolovaNabití Katody SokolovMK Sokolov
468/422. 5.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
270/423. 5.RESLitovelLitovelské RESkyLitovel
550/323. 5.RCVSModelářské letiště ChloumekMájové RCVSRC Klub Mělník
187/128. 5. - 30. 5.modelářské letiště HoheneggerPřátelské polétání s dvouplošníky LMK Meteor Havířov p.s.
458/129. 5. - 30. 5.F5JHorní Újezd - Cikov10th Samba cup F5JLMK Litomyšl
52/129. 5. - 30. 5.RCMHAutokempink Bezdrev51. Evropský pohár RC hydroplánůMK České Budějovice
99/329. 5.F4BSportoviště zákl.školy NymburkScale Nymburk p.s.
215/1329. 5.F4BSportoviště základní školy NymburkVeřejná soutěžLMK Kladno
2/929. 5.F3D,Q40,F3ELetiště Hory (LKHORY) u K. VarůOstrovský pohárMK 02 Ostrov
52/229. 5. - 30. 5.RCAHAutokempink Bezdrev51. Evropský pohár RC hydroplánůMK České Budějovice
74/129. 5.modelářské letiště SobínkaDětský modelářský den 12.ročníkModelářský klub p.s. 74-HOBBY CENTRUM PRAHA 4
292/229. 5.RCMK NeratoviceNerahistorik CRC-Open, CRC-E-Sport 400, BRC-E-W, CRC-ATOMRCMK Neratovice
466/129. 5.HadačkaMASCH 2021LMK Chroust
82/229. 5.RCVSletiště Podhořany2.PohořanskáLMK Limit Nový Dvůr
221/329. 5.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 3/6MK Spořice
455/130. 5.F3D,Q40,F3EKarlovy Vary - LS HoryKarlovarský PohárModelářský klub karlovy Vary p.s.
165/42. 6. - 4. 6.RESLetiště PodhořanySoustředění talentované mládeže RESMK Heřmanův Městec
530/14. 6. - 5. 6.Kardašova Řečice- PlešeKapr v luftěKardašova Řečice - modelářský klub p.s.
171/15. 6.RCEVLMK Plzeň - Jižní sekcePlzeňská RCEVLMK Plzeň - Jižní sekce
342/25. 6.RCEVLetiště LMK PolankaPolanecký nakladač 1LMK Polanka
269/45. 6. - 6. 6.F4C,F4HLetiště LMK TřebíčTřebíčské RC maketyLMK Třebíč, p.s.
34/35. 6. - 6. 6.Letiště BoleradiceLétáme pro Vás 2021LMK gen. Františka Peřiny Boleradice
44/95. 6.letiště ChřibskáKlubové polétáníLMK Varnsdorf
186/55. 6.Letiště MK BollešinySlet historrických modelůMK Bolešiny
204/105. 6.Roudnice n.L.LMK Roudnice n.L.
268/45. 6.Areál AK RakovníkRakovnické MinimaketyLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
2/65. 6.RCHmodelářské letiště u Letiště Hory (LKHORY) u K. VarůOstrovská liga 2/4MK 02 Ostrov
165/25. 6. - 6. 6.RESLetiště PodhořanyRES Czech RepublicMK Heřmanův Městec
198/15. 6.RCVSPočátky - ChotěbořChotěbořská termikaLMK Chotěboř p.s.
29/75. 6.US,UR20,UR20Svitavy - sportovní areál CihelnaVeřejná soutěžModelkub Svitavy
318/65. 6. - 6. 6.F1A,F1BHořice - DomoslaviceSoustředění juniorské reprezentaceLMK Kopidlno
229/26. 6.RCABechyněBechyňská AkroLMK Bechyně p.s.
223/26. 6.ARC Markéta MiskoviceRCH sp(2serva)LMK Kutná Hora
261/36. 6.TrnávkaRCEP - Ostravská pevná výška 2Ikarus Ostrava
169/211. 6. - 12. 6.Modelářské letiště HalenkoviceZLIN cup 2020 Modelářský letecký denLMK Halenkovice p.s.
187/211. 6. - 13. 6.modelářské letiště HoheneggerVolné aerovlekyLMK Meteor Havířov p.s.
113/312. 6.RCADobroměřiceÚstecké akrobaty RCARC klub Ústí nad Labem
71/412. 6.MK Severka Modelpark SuchéLetecký denMK Severka Modelpark Suché
269/612. 6.letiště Jihlavavolné historické modely AV-1-3, BV-1-3, BV-min, CVLMK Třebíč, p.s.
327/512. 6.Letiště StichoviceProstějovsky RCEPLMK Prostějov
498/112. 6.Manava Horní PlanaLetecký denLMK Horni Planá
525/412. 6.MK LipenceVětroně ARC/ARC-A2 / větroně Retro MK Lipence
42/112. 6.VOSARC letiště MK Uničov vosy - žáciUničov
237/112. 6.RESAK Staňkov Jarní RESkyLMK Holýšov p.s.
50/212. 6.F1NPlzeň - hala SlavieMedardova KápěBVL
50/312. 6.F1NPlzeň - hala SlavieBVL
468/1112. 6.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
69/213. 6.RCEVHorní Branná-BrabenecLMK Horní Branná
42/513. 6.Letiště MK UničovRCEPMK Uničov
230/713. 6.RCHpolní letiště OstřešanyO pernikovou chaloupku.. dvě servaLMK Pardubice p.s.
187/318. 6. - 20. 6.modelářské letiště HoheneggerAloisovo polítáníLMK Meteor Havířov p.s.
32/119. 6. - 20. 6.F5JVysokovF5J Náchod - VysokovMK Náchod
71/519. 6. - 20. 6.MK Severka Modelpark SuchéElektromaketářskáMK Severka Modelpark Suché
44/1019. 6.letiště ChřibskáKlubové polétáníLMK Varnsdorf
56/719. 6.F3KJeleniceJarní F3KModelklub Mělník
204/219. 6.RCVSRoudnice n.L.LMK Roudnicen n.L.
72/319. 6.F2DSedliceCombat SedliceLMK Větrník Rousínov
335/220. 6.RESUL letiště Všeň2. Všeňská RESkaMK Mnichovo Hradiště
392/520. 6.VOSA,RCHLetiště Aeroklubu v Ústí nad OrlicíÚSTECKOORLICKÁ RCHS + VOSAMK Junior klub Ústí n/O.
392/620. 6.RCH,VOSALetiště Aeroklubu v Ústí nad OrlicíÚSTECKOORLICKÁ RCHS + VOSAMK Junior klub Ústí n/O.
436/420. 6.RESLetiště LMK Lomnice u Sokolova1. ročník memoriálu Karla JečmenaMK Sokolov
187/625. 6. - 27. 6.modelářské letiště HoheneggerWarbirdy na HoheneggeruLMK Meteor Havířov p.s.
52/426. 6.RCENModelářské letiště HosínMK České Budějovice
235/226. 6.Modelářské letiště Rokytnice n.RokytnouLétání pro i s dětmiLMK RC-Pilot třebíč Borovina
280/126. 6.RCALomnice u Sokolova, GPS: 50.2178472N, 12.6121992ELMK Lomnice
357/326. 6. - 27. 6.modelářské letiště PavlíkovModelářský víkendLMK Pavlíkov
221/426. 6.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 4/6MK Spořice
206/126. 6. - 27. 6.F1G,F1H,F1JTachovČPMK Úšava
206/226. 6. - 27. 6.F1G,F1H,F1JTachovČPMK Úšava
44/122. 7. - 4. 7.SUM,F4CJiřetín pod JedlovouVarnsdorfský UpoutanecLMK Varnsdorf
44/112. 7. - 4. 7.USJiřetín pod JedlovouPohár Tolštejnského panstvíLMK Varnsdorf
295/33. 7. - 11. 7.Letiště Roudnice nad LabemModelářský tábor Roudnice nad LabemLMK Děčín 295
2/73. 7.RCHmodelářské letiště u Letiště Hory (LKHORY) u K. VarůOstrovská liga 3/4MK 02 Ostrov
14/23. 7. - 17. 7.RCV2,RES,RCHČernošicesoustředění talentované mládežeModel klub Černošice
229/39. 7. - 11. 7.BechyněSoustředění klubuLMK Bechyně p.s.
171/210. 7.F5JLMK Plzeň - Jižní sekcePlzeňská F5JLMK Plzeň - Jižní sekce
235/310. 7.Modelářské letiště Rokytnice n.RokytnouLetní klubové létáníLMKRC-Pilot Třebíč Borovina
328/110. 7.Letiště LetoviceLetovické polítání328
204/310. 7.RESRoudnice n.L.LMK Roudnice n.L.
216/110. 7. - 11. 7.F3Jletiště u Hostomice pod BrdyKrálodvorský CONTEST Euro tour 2021LMK-Králův Dvůr
222/910. 7. - 11. 7.F3KLetíště Všechov u TáboraTáborské F3KLMK Sezimovo Ústí
268/510. 7.F2BU areál U stoleté Hradec KrálovéRakovnický upoutanec 1LMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
14/310. 7. - 11. 7.F1N,P3,A6,F1R,F1Dhala Zimního stadionu Černošiceprázdninová hala 2021Model klub Černošice
222/310. 7.F1A,F1B,F1G,F1H,F1J,A3VšechovLMK Sezimovo Ústí
468/610. 7.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
229/411. 7.RCENBechyněBechyňské elektryLMK Bechyně p.s.
29/812. 7. - 17. 7.Svitavy - sportovní areál CihelnaSoustředění talentované mládeže ČR upoutaných modelůModelkub Svitavy
392/912. 7. - 20. 7.Letiště Aeroklubu v Ústí nad OrlicíSoustředění talentované mládežeMK Junior klub Ústí n/O.
550/117. 7.RCAModelářské letiště ChloumekMělnické akrobaty RCARC Klub Mělník
56/117. 7.JeleniceLiga důchodců a jejich přátel - I.koloModelklub Mělník
186/617. 7. - 18. 7.Letiště MK BollešinyRC Model ShowMK Bolešiny
261/417. 7.RCVNTrnávkaOstravská termikaIkarus Ostrava
29/917. 7.US,UR20,UR25Svitavy - sportovní areál CihelnaVeřejná soutěž - závěr soustředění mládežeModelkub Svitavy
186/719. 7. - 23. 7.Letiště MK BollešinyRCMS CampMK Bolešiny
72/119. 7. - 23. 7.F2DLetiště Aeroklub Moravská TřebováSoustředění reprezentace F2DLMK Větrník Rousínov
204/624. 7.RCEVRoudnice n.L.LMK Roudnice n.L.
342/324. 7.RCEVLetiště LMK PolankaPolanecký nakladač 2LMK Polanka
44/1324. 7.letiště ChřibskáKlubové polétáníLMK Varnsdorf
313/224. 7.Česká TřebováRCEPLMK Česká Třebová
72/224. 7.F2DLetiště Aeroklub Moravská TřebováCombat Moravská TřebováLMK Větrník Rousínov
313/325. 7.Česká TřebováRCEPLMK Česká Třebová
232/231. 7.F5JHořice - DomoslaviceLMK Hořice
56/231. 7.JeleniceLiga důchodců a jejich přátel - II.koloModeklub Mělník
74/331. 7.,RESKatovice Novosedlymemoriál Honzy MickyModelářský klub p.s. 74-HOBBY CENTRUM PRAHA 4
280/331. 7.RCHmodelářské letiště Lomnice u Sokolovamemoriál Františka MalenickéhoLMK Lomnice
292/37. 8.ERESRCMK NeratoviceNera-Elektro-RES 002RCMK Neratovice
105/27. 8. - 8. 8.RCMHSelibovský rybníkProtivínský pohárMK Protivín zs.
105/17. 8. - 8. 8.RCAHSelibovský rybníkProtivínský pohárMK Protivín zs
261/57. 8.RCATrnávkaOstravské akrobatyIkarus Ostrava
184/27. 8.letiště AMG Mýto - KařízekModelářská letecká pouť184
44/148. 8. - 21. 8.letiště Raná u LounSoustředění talentované mládežeLMK Varnsdorf
82/58. 8.RCHletiště PodhořanyRCH SPECIÁL DVĚ SERVALMK Limit Nový Dvůr
268/79. 8. - 13. 8.Areál AK RakovníkSoustředění talentované mládežeLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
237/39. 8. - 14. 8.RES,VOSAAK Staňkov5. Soustředění talentované mládežeLMK Holýšov p.s.
42/413. 8. - 15. 8.Uničov - RC letištěsetkání přátel HeliMK Uničov
540/213. 8. - 15. 8.Rokytnice nad RokytnouSetkání vojenských letadel Rokytnice 2021LMK Rokytnice nad Rokytnou
210/1214. 8.RCEVStará Paka - BrdoDruhá Packá VéčkaLMK Nová Paka
313/414. 8. - 15. 8.F5JSázavaMČRLMK Česká Třebová
162/114. 8. - 15. 8.F3D,F3T,F3E Mělník - HořínMemoriál Ondřeje AMC Blatná, modelářský klub p.s.
56/314. 8.JeleniceLiga důchodců a jejich přátel - III. koloModelklub Mělník
184/114. 8.letiště AMG Mýto - Kařízek13.slet historických modelů184
215/3114. 8. - 15. 8.DěčínCyklovýlet modelářů 16.ročníkKladno
268/814. 8. - 15. 8.Areál AK Rakovník12 Model Air Show Rakovník LMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
204/414. 8.RESRoudnice n.L.LMK Roudnice n.L.
237/414. 8.RESAK Staňkov2. Juniorské RESkyLMK Holýšov p.s.
268/916. 8. - 20. 8.Areál AK RakovníkSoustředění talentované mládežeLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
2/1021. 8. - 22. 8.F4C,F4Hmodelářské letiště u Letiště Hory (LKHORY) u K. VarůKrušnohorský pohár MK 02 Ostrov
211/121. 8.RCALMK Albatros -Podolanka10. Pražská RCARC Mania
88/121. 8.Modelářské letiště - Loučná nad NisouMemoriál Bohumíra Hořeního 10.ročníkLMK Janov nad Nisou p.s. SMČR
217/121. 8.Letiště KoprníkPojizerská model airshow XXIV.MK-Veselá
249/821. 8.HiMValašské KloboukyKlobucké elektry- 16. ročník - OT400-Hromadný startLMK Valašské Klobouky
269/321. 8.Letiště LMK TřebíčRCEP - Memoriál Miroslava MalenyLMK Třebíč, p.s.
198/421. 8.F3KPočátky - ChotěbořChtěbořská káčkaLMK Chotěboř p.s.
205/321. 8.RESModelářské letiště JeleniceRES-KŽLMK Kamenné Žehrovice
221/521. 8.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 5/6MK Spořice
243/321. 8.F3GÚstí nad OrlicíModelářský klub Ústí nad Orlicí
481/221. 8.F1A,F1B,F1CSenice na HanéČeský pohár- memoriál M.VymazalaFFMC Olomouc
301/322. 8.Náměšť nad OslavouRCEPHrotovice
249/922. 8.RCAValašské KloboukyKlobucký žhavík-51.ročník - Memoriál Františka ŠeréhoLMK Valašské Klobouky
340/222. 8.F1A,F1B,F1CSenice na HanéČeský pohárLMK Kroměříž
205/827. 8. - 29. 8.Raná u LounMistrovství historických RC větroňůLMK Kamenné Žehrovice
205/927. 8.Raná u LounMistrovství historických volných modelůLMK Kamenné Žehrovice
204/728. 8.RCEVRoudnice n.L.LMK Roudnice n.L.
342/428. 8.RCEVLetiště LMK PolankaPolanecký nakladač 3LMK Polanka
268/1128. 8.Areál AK RakovníkRakovnický upoutanec 2LMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
205/1028. 8.OTMR-AB,OTMR-C,Clasic Texaco,NMRRaná u Loun6. kolo - pohárová soutěžLMK Kamenné Žehrovice
216/628. 8.RESplocha u Hostomice pod BrdyKrálodvorská RES - kaLMK 216 Králův Dvůr p.s.
550/428. 8.RCVSModelářské letiště ChloumekSrpnová RCVSRC Klub Mělník
187/528. 8.F2Dmodelářské letiště Hoheneggersoutěž upoutaných modelů - souboj (combat)LMK Meteor Havířov p.s.
268/1028. 8.USAreál AK RakovníkRakovnický upoutanec 2LMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
261/629. 8.TrnávkaRCEP - Ostravská pevná výška 3Ikarus Ostrava
165/34. 9.ERESLetiště PodhořanyERES Heřmanův MěstecMK Heřmanův Městec
211/24. 9.RCEVManušiceManušické RCEVMK RCMANIA.cz
547/14. 9. - 5. 9.F4C,F4HTřebíčČernohorský pohár - Memoriál Harryho KopalaLMK Černohorsko
186/84. 9.Letiště MK BollešinyUkončení prázdninMK Bolešiny
32/24. 9. - 5. 9.F3JVysokovF3J Náchod - VysokovMK Náchod
56/84. 9.F3KJelenicePodzimní F3KModelklub Mělník
279/24. 9.F3Fsvahy v ČRPodzimní MetujskáMK Česká Metuje
46/44. 9.H,A3,F1H,F1G,P30letiště Aeroklubu Česká LípaŽUCH 2021LMK Vilémov
222/24. 9.F1A,F1B,F1CVšechovČeský pohárLMK Sezimovo Ústí
215/75. 9.Kladno - Velká DobráHistorické volné modely A,B,C do r. 1960LMK Kladno
209/25. 9.F3FÚpiceÚpický svahLMK Úpice
230/85. 9.RCHpolní letiště OstřešanyO pernikovou chaloupku.. dvě servaLMK Pardubice p.s.
340/35. 9.F1A,F1B,F1CVšechovČeský pohárLMK Kroměříž
343/510. 9. - 12. 9.Letiště HraniceOdry v Hranicích - aerovlekyMok Aeroklubu Hranice
99/411. 9.F4BModelářský stadion Hradec KrálovéScale Nymburk
215/1411. 9.F4BModelářský stadion Hradec KrálovéVeřejná soutěžLMK Kladno
492/111. 9.MMin,MCO2Polní letiště TrnávkaMinimaketářské nebe v Trnávce 13.ročníkMK Fryčovice, p.s.
235/411. 9.Modelářské letiště Rokytnicce n.RokytnouPřátelské polétání -závěr sezonyLMK RC-Pilot Třebíč Borovina
14/1611. 9.letiště u ČernolicPražská liga RC - F6DModel klub Černošice
204/511. 9.Roudnice n.L.LMK Roudnice n.L.
215/811. 9.Kladno - Velká Dobrá3.kolo Sluka Cup + ARC A2LMK Kladno
249/1011. 9.HiMValašské KloboukyKlobučtí historici-OTVR,Texaco,OT400,ELOT, ALOT, Elrubber, E30´´LMK Valašské Klobouky
534/111. 9.Dvořisko - Choceň16. Setkání modelářů na DvořiskuLMK RC Team - Vysoké Mýto
2/811. 9.RCHmodelářské letiště u Letiště Hory (LKHORY) u K. VarůOstrovská liga 4/4- XXVIII. ročník memoriálu Ing.Jiřího JílkaMK 02 Ostrov
14/811. 9.F3K,RCHletiště u ČernolicPražská liga RCModel klub Černošice
292/411. 9.RESJelenice u MělníkaNeraRESRCMK Neratovice
370/211. 9.F3FSvahu u Nového Města na MoravěPodzimní svahMODEKLUB Nové Město na Moravě
524/111. 9.RCVSPodhořanyČeskobrodská termikaLMK Český Brod p.s.
51/111. 9.F1EVětrníkyČeský pohárLMK Brno III p.s.
69/312. 9.RCEVHorní Branná-BrabenecLMK Horní Branná
223/312. 9.ARC Markéta MiskoviceRCH sp(2serva)LMK Kutná Hora
261/712. 9.TrnávkaRCEP - Ostravská pevná výška 4Ikarus Ostrava
370/312. 9.F3FSvahu u Nového Města na MoravěPodzimní svahMODEKLUB Nové Město na Moravě
51/212. 9.F1EVětrníkyČeský pohárLMK Brno III p.s.
205/412. 9.H,A3Letiště Kladno Velká Dobrá3. kolo žehrovského házedla 10. ročníkLMK Kamenné Žehrovice
232/512. 9.F1H,F1G,P30Hořice - DomoslaviceVČ podzimní liga 1. koloLMK Hořice
587/117. 9. - 19. 9.KajovKájovské polítáníLMK Křemže
71/618. 9. - 19. 9.F4C,F4HMK Severka Modelpark SuchéMemoriál Petra ŠulceMK Severka Modelpark Suché
525/518. 9.MK LipencePodzimní Lipenecký historikMK Lipence
56/518. 9.RCVSJelenicePodzimní termikaModelklub Mělník
198/318. 9.F3Fsvahy v okolí ChotěbořeMemoriál Kristiána ZooraLMK Chotěboř p.s.
221/618. 9.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 6/6MK Spořice
283/218. 9.RESAeroklub Havlíčkův BrodHavlíčkobrodská RES 2 (malé mistrovství)LMK Havlíčkův Brod
392/218. 9.RCVSLetiště Aeroklubu v Ústí nad OrlicíPodzimní Ústeckoorlická RCVSMK Junior klub Ústí n/O.
285/225. 9.F3FRaná u LounMK Louny
52/525. 9. - 26. 9.RCENModelářské letiště HosínPodzimní elektryMK České Budějovice
232/325. 9.RCEVHořice - DomoslaviceLMK Hořice
113/525. 9. - 26. 9.RCMHjezero Chmelař u Úštěka21. Ústecký pohár hydroplánůRC klub Ústí nad Labem
113/425. 9. - 26. 9.RCAHjezero Chmelař u Úštěka21. Ústecký pohár hydroplánůRC klub Ústí nad Labem
44/1525. 9.letiště ChřibskáKlubové polétání - ukončení sezónyLMK Varnsdorf
71/725. 9.MK Severka Modelpark SuchéModelářský letecký den a modelářská burzaMK Severka Modelpark Suché
221/725. 9.Letiště SpořiceSpořická drakiáda, 21.ročníkMK Spořice
82/325. 9.RCVSletiště Podhořany3.PohořanskáLMK Limit Nový Dvůr
29/125. 9. - 26. 9.F2DSvitavy - sportovní areál CihelnaMISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - není uvedeno v nabídce MČRModelkub Svitavy
29/1025. 9. - 26. 9.US,F2BSvitavy - sportovní areál CihelnaPoslední SvitavskáModelkub Svitavy
2/425. 9.Hlouka u Jenišova K.V.Ostrovská podzimníMK 02 Ostrov
301/226. 9.Náměšť nad OslavouRCEPHrotovice
190/226. 9.Strážnice - ULLDrakiádaLMK Strážnice p. s.
425/926. 9.LoukaSoutěž draků.LMK Louka
331/226. 9.F1H,F1G,A3,P30,HLomnice nad PopelkouLMK Lomnice nad Popelkou
418/126. 9.F1ERaná u LounČP F1E Václavský pohárLMK Litoměřice
187/428. 9.modelářské letiště HoheneggerSetkání seniorůLMK Meteor Havířov p.s.
357/428. 9.modelářské letiště PavlíkovVzpomínkové létání na Miloše MouchuLMK Pavlíkov
128/128. 9.F1H,A3,H,P30,F1GLetiště Hořice - Domoslavice Memoriál Václava Jedličky Modelklub Voděrady
261/82. 10.F5JTrnávkaOstravská podzimní F5J Ikarus Ostrava
335/32. 10.ERESUL letiště Všeň1.podzimní Všeňská ERESkaMK Mnichovo Hradiště
99/62. 10.SUMSportoviště zákl. školy NymburkZávěrečná SumkaScale Nymburk p.s.
71/82. 10.MK Severka Modelpark SuchéPolétání s jetyMK Severka Modelpark Suché
232/82. 10.Hořice - DomoslaviceVolné historické modely AV-1-3, BV-1-3, BV-minLMK Hořice
232/102. 10.Hořice - DomoslaviceHistorické modely TEXACO, 1/2 TEXACO, ELOT, ALOTLMK Hořice
461/22. 10.letiště LMK Lutín u SlatinicPodzimní pevná výška - RCEPLMK Lutín
550/22. 10.Modelářské letiště ChloumekDrakiádaRC Klub Mělník
280/42. 10.RCHmodelářské letiště Lomnice u SokolovaLomnické házedloLMK Lomnice
99/72. 10.USSportoviště zákl.školy NymburkPodzimní UškaScale Nymburk p.s.
69/42. 10.F1ERaná u LounČeský pohárHorní Branná
398/72. 10.A3StrážniceSlovácký pohárLMK Břeclav IV
398/82. 10.CO2StrážniceSlovácký pohárLMK Břeclav IV
468/72. 10.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
530/22. 10.F1H,F1J,F1GVšechovKardašova Řečice - modelářský klub p.s.
530/32. 10.H,V,A3,P30VšechovKardašova Řečice - modelářský klub p.s.
261/93. 10.RCEVTrnávkaOstravské podzimní stopalcovkyIkarus Ostrava
56/93. 10.JeleniceDrakiádaModelklub Mělník
194/43. 10.F3KLMK Holešov1. kolo F3K MoravaLMK Čmelák Holešov
392/73. 10.VOSA,RCHLetiště Aeroklubu v Ústí nad OrlicíÚSTECKOORLICKÁ VOSA + RCHS MK Junior klub Ústí n/O.
392/83. 10.RCH,VOSALetiště Aeroklubu v Ústí nad OrlicíÚSTECKOORLICKÁ RCHS + VOSAMK Junior klub Ústí n/O.
69/53. 10.F1ERaná u LounČeský pohárHorní Branná
215/93. 10.H,P30,VKladno - Velká DobráPohár města Kladna v házedlech + P30 a VLMK Kladno
232/63. 10.F1H,F1G,P30Hořice - DomoslaviceVČ podzimní liga 2. koloLMK Hořice
398/93. 10.A3StrážniceSlovácký pohárLMK Břeclav IV
398/103. 10.CO2StrážniceSlovácký pohárLMK Břeclav IV
14/179. 10.letiště BěchovicePražská liga RC - F6DModel klub Černošice
58/49. 10.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéDrakiádaJuniorklub Hradec Králové
71/99. 10.MK Severka Modelpark SuchéDrakiáda 2021MK Severka Modelpark Suché
169/39. 10.Modelářské letiště HalenkoviceDrakiádaLMK Halenkovice p.s.
186/99. 10.Letiště MK BollešinyZavírání nebeMK Bolešiny
198/59. 10.Počátky - ChotěbořDrakiáda nebo házedloLMK Chotěboř p.s.
215/109. 10.Kladno - Velká Dobrá4.kolo Sluka Cup + ARC A2LMK Kladno
249/139. 10.JIAValašské KloboukyZamykání nebe- E30´´,CRC SHOW, polétáníLMK Valašské Klobouky
357/59. 10.modelářské letiště PavlíkovDrakiádaLMK Pavlíkov
525/69. 10.MK LipencePodzimní Lipenecké historické větroně ARC / ARC-A2/Retro/MK Lipence
530/49. 10.Kardašova Řečice- PlešeDrakiádaKardašova Řečice - modelářský klub p.s.
14/99. 10.F3K,RCHletiště BěchovicePražská liga RCModel klub Černošice
249/129. 10.VOSAValašské KloboukyVosa RC +Poštolka jednokanálováLMK Valašské Klobouky
67/69. 10.F1H,F1G,P30,A3LibecinaKujebácký pohár 3. koloLMK Choceň
249/119. 10.H,VValašské KloboukyHázedla při ZN2021LMK Valašské Klobouky
259/139. 10.CO2Strážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
259/159. 10.A3Strážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
582/29. 10.F1N,P3,A6Sportovní hala v Hlučíně, okr. OpavaMemoriál Ing. Rostislava Sýkory III. ročníkLMK Mokré Lazce p.s.
186/1010. 10.Letiště MK BollešinyDrakiádaMK Bolešiny
128/210. 10.F1H,P30,F1GLetiště Hořice - Domoslavice Východočeská podzimní liga 3.koloModelklub Voděrady
205/510. 10.H,A3Letiště Kladno Velká Dobrá4. kolo žehrovského házedla 10. ročníkLMK Kamenné Žehrovice
259/1410. 10.CO2Strážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
259/1610. 10.A3Strážnice loukySlovácký pohárLMK ZLIN
71/1016. 10.RCEVMK Severka Modelpark SuchéZavírák 2021MK Severka Modelpark Suché
169/416. 10.Modelářské letiště HalenkoviceZavření nebeLMK Halenkovice p.s.
269/716. 10.letiště Jihlavavolné historické modely AV-1-3, BV-1-3, BV-min, CVLMK Třebíč, p.s.
458/316. 10.F3Fsvahy v okolí LitomyšleLitomyšlský svahLMK Litomyšl
215/3016. 10.F1G,F1H,F1JPanenský TýnecČeský pohárKladno
398/1116. 10.P30StrážniceSlovácký pohárLMK Břeclav IV
468/816. 10.A3,F1H,H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
261/1017. 10.RCEOTrnávkaOstravská podzimní óčkaIkarus Ostrava
243/217. 10.F3FÚstí nad OrlicíÚstecký svahModelářský klub Ústí nad Orlicí
215/1117. 10.F1G,F1H,F1JPanenský TýnecČeský pohár F1G - GEC, F1H a F1JLMK Kladno
398/1217. 10.P30StrážniceSlovácký pohárLMK Břeclav IV
215/2723. 10.Panenský TýnecHistorické volné modely A,B,C do r. 1960Kladno
268/1223. 10.Areál AK Rakovník28 Rakovnická Drakiáda LMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
215/1923. 10.F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1JPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 3Kladno
215/2023. 10.F1S,H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 3Kladno
308/323. 10.A3Strážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
468/923. 10.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
34/424. 10.Letiště BoleradiceZavírání nebeLMK gen. Františka Peřiny Boleradice
215/2824. 10.Panenský TýnecHistorické volné modely A,B,C do r. 1960Kladno
215/2124. 10.F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1JPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 4Kladno
215/2224. 10.F1S,H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 4Kladno
308/424. 10.A3Strážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
392/424. 10.H,A3,P30,F1H,F1G,F1ALetiště Aeroklubu v Ústí nad Orlicí"PODZIMNÍ ÚSTECKOORLICKÁ ""Memoriál V. Matějů v kat. F1H"""MK Junior klub Ústí n/O.
210/728. 10.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceJuniorklub Hr.Králové
237/230. 10.RESAK StaňkovPodzimní RESkyLMK Holýšov p.s.
67/730. 10.F1H,F1G,H,P30,A3LibecinaChoceňská podzimníLMK Choceň
237/631. 10.RCV2AK Staňkov44. ročník Štít vítězstvíLMK Holýšov p.s.
67/86. 11.F1H,F1G,P30,A3LibecinaKujebácký pohár 4. koloLMK Choceň
373/17. 11.Jesenici u Rakovníka373
194/57. 11.F3KLMK Rosice2. kolo F3K MoravaLMK Čmelák Holešov
165/87. 11.HHeřmanův MěstecZimní házedloMK Heřmanův Městec
318/87. 11.A3,P30,H,VJičín - VokšiceKopidlenská liga 5. koloLMK Kopidlno
318/97. 11.A3Jičín - VokšiceKopidlenská liga 6. koloLMK Kopidlno
14/1813. 11.letiště u KlecanPražská liga RC - F6DModel klub Černošice
215/2913. 11.Panenský TýnecHistorické volné modely A,B,C do r. 1960 vyhodnoceníKladno
14/1013. 11.F3K,RCHletiště u KlecanPražská liga RCModel klub Černošice
215/2313. 11.F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1JPanenský TýnecLiga Panenský Týnec vyhodnoceníKladno
215/2413. 11.F1S,H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec vyhodnoceníKladno
327/313. 11.H,V,A3Vojenské letiště ProstějovPodzimni Prostějovsky volnyLMK Prostějov
165/914. 11.HHeřmanův MěstecZimní házedloMK Heřmanův Městec
318/1014. 11.F1H,F1G,A3Hořice - DomoslaviceMemoriál Oty LachmanaLMK Kopidlno
82/617. 11.letiště PodhořanyFortel Limit CupLMK Limit Nový Dvůr
2/220. 11.F1NSportovní hala TJ OstrovLázeňská 2021 - podzimníMK 02 Ostrov
210/820. 11.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslavicePodzimní liga - 4.koloLMK Nová Paka
165/1021. 11.HHeřmanův MěstecZimní házedloMK Heřmanův Městec
270/521. 11.H,A3,F1H,F1A,P30LitovelLitovelské volné Litovel
318/1121. 11.A3,P30,H,VJičín - VokšiceKopidlenská liga 7. koloLMK Kopidlno
318/1221. 11.A3Jičín - VokšiceKopidlenská liga 8. koloLMK Kopidlno
44/1626. 11. - 27. 11.VarnsdorfVýstava modelůLMK Varnsdorf
327/427. 11.H,V,A3Vojenské letiště ProstějovPodzimni Prostějovsky volnyLMK Prostějov
530/527. 11.P3,A6,F1NKardašova ŘečiceŘečický KapříkKardašova Řečice - modelářský klub p.s.
445/328. 11.Hletiště VšechovMikulášské házedloMK Dražice
242/94. 12.H,VStrakonice letiště LipkyMikulášskáLMK Strakonice
273/24. 12.F1NSportovní hala na Rudolfce DubíMilulašské Modelařský klub Dubí
194/65. 12.F3KLMK Litovel3. kolo F3K MoravaLMK Čmelák Holešov
14/1911. 12.Praha VypichPražská liga RC - F6DModel klub Černošice
14/1111. 12.F3K,RCHPraha VypichPražská liga RCModel klub Černošice
46/518. 12.F1N,A6Vilémov u ŠluknovaPředvánoční polétáníLMK Vilémov
436/521. 12.F1NTělocvična Věznice Kynšperk nad OhříVánoční halové setkáníMK Sokolov
550/626. 12.Modelářské letiště ChloumekVánoční létáníRC Klub Mělník
205/626. 12.F1NDoksy u KladnaModelářský SilvestrLMK Kamenné Žehrovice
186/1127. 12.Letiště MK BollešinyŠtěpánské polétáníMK Bolešiny